Din varukorg (0)

Totalt: 0,00 kr

Produkt
Antal
Summa (inkl.moms)
Checklist
Du har inga produkter i din varukorg.

Dermalogica experter

I händerna på en professionell hudterapeut kommer verkligen Dermalogicas produkter och behandlingar till sin rätt. Därför rekommenderar vi dig som vill ha korrekt hjälp och samtidigt handla säkert, att alltid vända dig till våra auktoriserade återförsäljare för rådgivning, behandlingar samt produktinköp. För att bibehålla den höga kunskapsnivån hos dessa hudterapeuter har Dermalogica lanserat ett internationellt expertprogram. Programmet består av 21 kurser och är indelat i tre olika nivåer: Certifierad, Specialist samt den högsta nivån Expert.
Åhléns City Göteborg

Daniella Kucukkaplan
e-post: info@skinconcept.se
tel: 0725-80 31 23
GÖTEBORG

Huset Gislander
DERMA-TO-ME Hudvård

Anna Åkerblom
e-post: info@derma-to-me.com
tel: 0734-02 08 70
webb: www.derma-to-me.com
HUDDINGE

Hälsokällan i Malmö AB

Annie Friberg
e-post: annie@halsokallan.in
tel: 040-23 00 32
webb: www.halsokallan.in
MALMÖ

Wellness Kliniken i Östersund AB

Cecilia Jacobsson
e-post: info@wellnesskliniken.se
tel: 063-10 20 00
ÖSTERSUND

Cecilias Hudvårdscenter

Cecilia Wihlborg
e-post: info@ceciliashudvardscenter.se
tel: 0735-11 90 85
HÖGANÄS

Christels Hudvård & SPA

Christel Grünerwald
e-post: info@christels.se
tel: 046-800 09
VEBERÖD

Christine Vahlström

Christine Vahlström
e-post: info@calm-mind.se
tel: 076-108 91 48
ARLÖV

Beautylounge Sthlm

Elisabeth Bexter
e-post: info@beautyloungesthlm.se
tel: 08-650 15 51
STOCKHOLM

Veronicas.nu Hudvård & Laserklinik AB

Ellinor Bergström
e-post: info@veronicas.nu
tel: 0581-173 73
LINDESBERG

Dione Hudvård & Make-up AB

Emelie Larsson
e-post: emelie@dione.nu
tel: 033-24 99 00
JÖNKÖPING

Åhléns City Stockholm

Emmah Bergman
e-post: info@skinconcept.se
tel: 0725-80 35 37
STOCKHOLM

Hudvårdsrummet

Hanna Selim
e-post: info@hudvardsrummet.se
tel: 013-10 10 60
LINKÖPING

Gävle Face & Body Center

Helena Lindén
e-post: info@facebodycenter.se
tel: 026-18 00 44
GÄVLE

Hudstylisten c/o Mjölby

Jeanette Eek
e-post: hudstylisten@hotmail.com
tel: 0142-805 00
MJÖLBY

Åhléns City Stockholm

Jennie Park Hansén
e-post: info@skinconcept.se
tel: 0725-80 35 37
STOCKHOLM

Jessica´s Hudvård

Jessica Axheden
e-post: jessica.axheden@telia.com
tel: 073-415 01 40
VARBERG

Åhléns City Göteborg

Josefin Sjöhamn
e-post: josefin.sjohamn@skinconcept.se
tel: 0725-80 31 23
GÖTEBORG

Judits Hud-& Skönhetsvård

Judit Belenyessy
e-post: info@juditssalong.se
tel: SMS 0735-32 00 63
STOCKHOLM

Relax Hud Kropp MakeUp i Karlstad

Lina Fryklund
e-post: info@relax-karlstad.se
tel: 054-15 00 75
KARLSTAD

Hudvårdsrummet

Linda Adolfsson
e-post: info@hudvardsrummet.se
tel: 013-10 10 60
LINKÖPING

Senses i Värnamo AB

Linda Svärd
e-post: linda@senses-vmo.se
tel: 0370-34 64 58
VÄRNAMO

Aktiv Motion & Spa i Eslöv AB

Ljiljana Blazevic
e-post: info@aktivmotion.se
tel: 0413-130 30
ESLÖV

Hud- & Kroppshälsan Madelene Hellman AB

Madelene Hellman
e-post: info@hudokroppshalsan.se
tel: 0708-96 96 17
NORRKÖPING

Studio M Hudvård & Massage

Madelene Hjalmarsson
e-post: studio.m@hotmail.se
tel: 0760-146 146
SÖLVESBORG

mejkhud AB

Malin Pinko
e-post: info@mejk.se
tel: 036-14 01 01
JÖNKÖPING

Clear Skin Stockholm AB

Margit Ström
e-post: margit.clearskin@hotmail.com
tel: 08-605 76 00
STOCKHOLM

Unni Skincare AB

Maria Fredriksson
e-post: info@unni.se
tel: 08-640 80 70
SICKLA

Christels Hudvård & SPA

Marie Granehall Lyding
e-post: marie_granehall@hotmail.com
tel: 046-800 09
VEBERÖD

Treat and Teach

Melinda/Pernilla Ingvarsson
e-post: melinda@treatandteach.se
tel: 0703-50 96 55
GÖTEBORG

Piacente

Viveka Liljert
e-post: piacente@motesplatsborstahusen.se
tel: 072-711 99 62
LANDSKRONA

Må Bra Hudvård

Pernilla Gedenryd
e-post: kontakt@mb-hudvard.se
tel: 046-211 07 12
LUND

Treat and Teach

Pernilla Lundblad Lundblad
e-post: pernilla@treatandteach.se
tel: 0703-50 96 55
GÖTEBORG

Hudsalongen För Dig AB

Pia Wiklund Grundström
e-post: fordig@telia.com
tel: 023-721 09 23
FALUN

SkönhetsStudion

Therese Nyman
e-post: saknar-epost@skonhetsstudion.se
tel: 0303-172 80
KUNGÄLV

Pauz Hud & Nagelvård

Tina Rodéhn
e-post: tina@pauz.se
tel: 031-13 52 52
GÖTEBORG

Veronicas.nu Hudvård & Laserklinik AB

Veronica Larsson
e-post: saknar-e-post@veronicas.nu
tel: 0581-173 73
LINDESBERG

Kungsbackas Beauty & Body Center

Shiva Andersson
e-post: beautybodycenter@gmail.com
tel: 0300-151 88
KUNGSBACKA

Esthetica Hudvårdssalong AB

Nicolina Eriksson Eriksson
e-post: nicolina@esthetica.se
tel: 036-30 79 90
NÄSSJÖ

Skin and Nail Clinic

Isabella Yousif
e-post: bellasclinic@hotmail.com
tel: 031-13 51 13
GÖTEBORG

Skönhetscenter AB

Malin Lindblad
e-post: info@skonhetscenter.nu
tel: 063-12 80 87
ÖSTERSUND

Askungen

Malin Johannesson
e-post: askungen78@gmail.com
tel: 070-230 53 85
ENKÖPING

PerfektHud AB

PerfektHud AB Tikkanen
e-post: info@perfekthud.se
tel: 0278-161 62
BOLLNÄS

Emmas Hudvård och Permanent hårborttagning

Emma Bergdahl
e-post: emmabergdahl0606@gmail.com
tel: 073-950 46 98
Nödinge